קרן השבת-קרן מספר -502

קרן השבת היא אחת הקרנות הבולטות במפעל החסד של "חי עמי". קרן זו הוקמה לאחר היחשפות של פעילי העמותה  על משפחות רבות שמתקשות לקנות את צרכי השבת המינמליים.

בביקור בית שערך הרב קצין נשיא עמותת חי עמי אצל אחת המשפחות הנתמכות לצורך סיוע לאחד מבני המשפחה עקב מצבו הרפואי שמע הרב קצין מבני המשפחה את אאשר עובר אליהם ...ואז סיפרה אם המשפחה שבשבתות הם מתקשים להשיג את צרכי שבת עד כדי מצרכי מזון בסיסיים.

ברגע זה החליט הרב קצין להקים קרן מיוחדת הנושאת את השם " קרן השבת" בפגישות שערך הרב עם נדיבים יקרים מחוץ לארץ שיתפם על אודות  קרן השבת עבור משפחות המתקשות לארגן את צרכי השבת וב"ה קבוצת נדיבים נתרמו עבור מפעל יקר זה.

איך זה מתנהל?
מידי ימי חמישי ושישי מתנדבי חי עמי לאחר בחירת המשפחות שאושרו לסיוע במצרכי מזון עבור השבת ע"י צוות הנהלת העמותה,יוצרים קשר עם המשפחות ומעדכנים על מתן הסיוע לכבוד השבת.

פעילי העמותה יוצאים לקנייה מסודרת עבור המשפחות...לאחר עריכת הקניות שוב פעילי העמותה יוצרים קשר עם המשפחות לעדכנם על רכישת המוצרים והגעתם לבתי המשפחות בצורה מסודרת ומכובדת ע"י שליח. לעיתים חי עמי נותנת למשפחות שוברי קנייה באזור בו הם גרים שבו יוכלו לממש את קנייתם לשבת בצורה הטובה ביותר.

הכוח שמתנדבי חי עמי מקבלים בפוגשם את המשפחות לאחר מתן הסיוע הוא לאין ערך...הרבה אהבה רגש ושמחה..מה שנותן את הרצון להמשיך הלאה.... אנו בחי עמי רוצים למנף קרן זו ביתר שאת ולהגיע לעוד רבות משפחות ולסייעם בצרכי השבת ולכן הקמנו קרן מיוחדת זו "קרן השבת" – קרן מס' 502.

תמונות באחת הביקורים של תורמים מחו"ל עבור "קרן השבת".

לתרומות לחץ כאן



   צור קשר
logo בניית אתרים