לאחר חלוקת הקמחא דפסחא המסורתית חי עמי ערכה חלוקת מוצרי חלב כעזרה נוספת לתקופת הקורונה

ערב פסח קרן חי עמי מקבלת טלפון מנציג רווחה מיישובי בנימין ובבקשה לסייע למאה משפחות בחלוקת מוצרי חלב ע"י שליח שיגיע עד לביתם.

חי עמי נרתמה לבקשה וסייעה בכל מערך החלוקה יחד עם מתנדבים שסייעו לרכוש לארוז ולחלק למשפחות הנצרכות בערב פסח באריזה מכובדת ועשירה הכוללת עשרות מוצרי חלב.

התרומה ניתנה מהקהילה הסורית בניו יורק לרפואתו של ידיד הקרן מר אריה עג'מי הי"ו ולרפואתו השלימה של רב הקהילה הרב אדמון נחום הי"ו


 

בית הכנסת ביישוב הר גילה – גוש עציון

בישוב הר גילה שבגוש עציון פועלים במשך שנים בהקמת גרעין תורני ציוני בהפצת יהדות, תפילות, שעורי תורה ועוד לכלל היישוב וב"ה זכתה שרבים מבני היישוב הצטרפו לגרעין התורני. פעילות זו הייתה ללא מבנה קבוע והצרכים הנדרשים לשם כך. נציגי הקהילה ביישוב פנו לרב שלמה קצין נשיא קרן חי עמי באפשרות לסייע לקהילה ביישוב בבניית בית הכנסת ומרכז רוחני לתורה וחינוך. הרב שלמה קצין פנה לתומכי קרן חי עמי בחו"ל בבקשה לסייע למבנה חשוב זה וב"ה בזמן קצר הושג תורם שלקח על עצמו את עלות מבנה בית הכנסת ומתחם תורני וחינוך.

בשם תושבי היישוב הר גילה וקרן חי עמי אנו מודים מקרב לב לתורם היקר מר זורי סילוורא הי"ו יחד עם בני משפחתו היקרה – פנמה סיטי שתרמו את כל הוצאות הבנייה למען קהילה יקרה זו. מברכים אותו בברכת ישר כח, שיזכה לבריאות ואורך ימים ושנים יחד עם כל בני משפחתו היקרה.


 


שלוש פרוייקטים לגיוס המונים שהופעלו בחסות חי עמי בשבועות האחרונים:, חורף תשע"ט:

1. תמיכה במשפחת משה ורבקה הרצליך שביתם בגבעת תפוח מערב נהרס על ידי המנהל האזרחי:

בבוקר יום שלישי טז באייר (21.05.19) כשהילדים עוד ישנים, עלו כוחות גדולים לפנות ולהרוס את הבית של משה ורבקה הרצליך בגבעת טל בנימין- תפוח מערב שבשומרון. המשפחה גרה במקום מזה כעשרים שנה עם 9 ילדיהם. מדובר בשטחי אדמות מדינה שנמצאים בשלבים מתקדמים של תהליך הסדרה. תהליך זה התאפשר בזכות אותם חלוצים שגרים במקום במשך שנים ובנו שם את ביתם במימון פרטי וללא כל תמיכה ממסדית. מאז חרב ביתם המשפחה גרה באוהל מאולתר על גבי ההריסות. מטרת הקמפיין היא לגייס סכום שיאפשר למשפחת הרצליך סיוע כלכלי מיידי ובניית בית קבע היכן שיאפשרו להם. 


2. תמיכה במשפחת כהן שאיבדו את הבית ובית העסק בשריה במושב מובא מודעים:

בית הוריו של משה ז"ל שגרו בו הוא אשתו רעיה וילדיהם (10 נפשות) בישוב מבוא מודיעים עלה בסערה השמימה בשריפה שהתחוללה במקום בל"ג בעומר. כעת הם נודדים ממקום למקום בסיוע הרשויות. בצמוד לו המטבח והמחסן של העסק שלו ושל שותפו שמריהו, אח נוסף. שנשרפו כליל גם כן יחד עם כלי הרכב של העסק. המשפחה של משה ללא בית וללא עסק לפרנסה. והמשפחה של שמריהו ללא עסק לפרנסה. ב"ה אופטימיים. ושמחים לגלות את עם ישראל היפה המגלה אמפטיות ומסייע בצורה משמעותית. מטרת הפוסט היא להחדיר לתודעה של ידידנו ומכרינו את גודל האסון שניחת על בני משפחותינו, על מנת שיחד בערבות הדדית נקים מאפר את אהובינו.


3. תמיכה בחקלאי בגבעות של ישוב איתמר בשומרון בסבל חבלות ושריפת 10,000 דונם אדמות מרעה ושטחים חלקאיים. 
שטחי המרעה של משפחת כהן הוצתו - ואנו זקוקים לעזרתכם. איתמר ושקמה כהן ושבעת ילדיהם, מתגוררים זה 8 שנים בחווה חקלאית חלוצית למרגלות הישוב איתמר, בואכה בקעת הירדן. החווה שידעה קשיים רבים, פגעי מזג אויר, התנכלויות של ערבים ועוד - שרדה וצמחה כנגד כל הסיכויים. עד השבוע. ביומיים האחרונים הוצתו פעמיים שטחי המרעה הסמוכים לחווה (ע"פ גורמי הצבא, מדובר בהצתות יזומות). צוותי כיבוי ועשרות מתנדבים נלחמו באש שעות רבות, אך לשווא. 7,000 דונם של שטחי מרעה נשרפו כליל וכן 40 טון חציר שנקצר זה עתה בחלקות החקלאיות. איתמר ושקמה נחושים גם הפעם, להמשיך קדימה בעוז רוח. אולם אובדן מקורות המחיה של העדר (פרות וכבשים) יחייב האכלת-בית במקום מרעה, בעלות מינימאלית של כ-600 אלף שח, עד שיתחדשו הגשמים ב"ה בחורף הבא. עזרו לנו לגייס את הסכום הדרוש, שיאפשר את הזנת העדר בחצי השנה הבאה ובכך לשמור על מקור המחיה של העדר ושל המשפחה.


פרוייקט קשישים, חורף תשע"ט:

לקראת חג הפסח תשע"ט זמן בו כל עם ישראל מנקים ומכשירים את בתיהם לקראת חג החירות, אין באפשרותם של 
קשישים רבים לסייד את בתיהם לקראת החג הן מבחינה פיזית והן מבחינה כלכלית כאשר בתיהם מצריכים סיוד בכדי להכניס אור בחייהם של קשישים אלו.

חי עמי נרתמה יחד עם מתנדבים מהמכינה קדם צבאית בית אל לסייד את בתיהם  ולהביא שמחה לאותם קשישים שחלקם בודדים וללא תמיכה משפחתית.

תודתנו נתונה למתנדבים היקרים מהכינה קדם צבאית שתרמו מזמנם למען פרוייקט חשוב זה ללא שום תמורה ולמען חיי קהילה בריאה.


וכן תודתנו נתונה לידיד הקרן מר ארי עג'מי – ניו יורק שתרם את כל ההוצאות לפרוייקט זה להצלחת משפחות הנכבדה.


   

   

 


מועדוניות בית-אל, חורף תשע"ט:

חי עמי סייעה ברכישת משחקים, ספרים וציוד חינוכי לילדי מועדוניות בית אל. מועדוניות אלו משמשות את הילדים למקום חינוכי ונעים בו יוכלו לשהות במהלך היום בבטחה ובשמחה.

תודתנו נתונה למר דוד נקש ומשפחתו – ניו יורק על תרומתם לפרויקט נעלה זה, יהי רצון שיזכו בכל טוב בבריאות ואושר,אמן. חלוקת מוצרי חימום - חורף תשע"ט:

לע"נ משפחת עטר שנספו בתאונת דרכים כא' חשוון תשע"ט
לקראת החורף הבקשות למוצרי חימום עבור משפחות הינם רבות. חי עמי בשיתוף עם מחלקת רווחה מטה בנימין סייעה בחלוקת מוצרי חימום למשפחות רבות בכדי שאצלם בבית גם יהיה חם ונעים.
השנה חי עמי הקדישה את החלוקה לע"נ ההורים וששת הילדים למשפחת עטר ז"ל שנספו בתאונת דרכים מחרידה שהיו תושבי בנימין מיישוב פסגות. ת.נ.צ.ב.ה.


אחד ממוקדי החלוקה


רכישת ציוד ושיפוץ מועדון נוער התמכרות:

זמן רב חיכו נוער התמכרויות למבנה משלהם. מקום בו יוכלו לשהות וליישם תוכניות טיפול מניעה והעשרה בהתמכרויות לסמים ואלכוהול ולשמש להם בית חם ואוהב. לאחר בקשות מעו"ס וצוות מחלקת הרווחה אושר הסבת מבנה קיים לטובת מועדון הנערים. המבנה היה זקוק לשיפוץ משמעותי ולרכישת ציוד רב יקר ערך לתועלת ולרווחת הנערים. חי עמי בשיתוף עו"ס של הנערים דאגו לשיפוץ המבנה ולרכישת כל הציוד הנדרש על הצד הטוב ביותר. כיום לאחר השיפוץ, הנערים מספרים שהם חווים אוירה נעימה וטובה לשוב ולצמוח ושהייתם שם מהווה הרגשה של בית חם ואוהב.

שיפוץ המועדון ורכישת הציוד הנם תרומתו הנדיבה של מר ראלף גנדי - ארה"ב להצלחתו ולהצלחת  מש' הנכבדה.


פרוייקט מימון ספרי לימוד וציוד לביה"ס תשע"ח:

משפחות רבות מתקשות ברכישת מכשירי כתיבה וספרי לימוד אבן היסוד לחינוכם לקראת שנת הלימודים החדשה. פניות רבות מופנות לחי עמי לסייע ברכישת ספרי לימוד יסוד ומכשירי הכתיבה.

קרן חי עמי גייסה סכום נכבד למימון פרוייקט חשוב זה וסייעה בכך למשפחות רבות ולילדים רבים שיוכלו להתחיל שנה חדשה בלימוד פורה ומוצלח כמו שאר חבריהם לספסל הלימודים.

תודתנו נתונה לידידי הקרן מחו"ל שנרתמו ותרמו מהונם להצלחתם של הילדים וקידומם
פעילות קיץ לילדים מוגבלים ונוער בסיכון תשע"ח:

ימי החופש: כולנו יוצאים לנפוש ולשנות אוירה, לצאת מהשגרה היומיומית ולאגור כוחות חדשים, אך ישנם ילדים רבים ונוער במסגרות חינוך מיוחד ובסיכון אשר צריכים אותנו בכדי לסייעם ולתת להם אפשרות לחוות ימי כיף ורוגע, שלווה וחיוך. כבכל שנה, בימות חופשת הקיץ חי עמי בשיתוף מחלקות הרווחה מימנה ימי נופש לילדים ונוער באווירה טובה וחמה יחד עם מדריכות ומדריכים שהתנדבו מזמנם לעשות להם טוב ושמח בלב.

שמחת הילדים והנערים הייתה לאין ערוך. החוויות, הרוגע והפעילויות המגוונות נתנה להם שמחה גדולה ומלאה אותם בהמון תקווה לקראת השנה החדשה.

כמו כן קרן חי עמי השתתפה במימון יום מהנה וחוויתי להורים שבניהם נמצאים במסגרות של חינוך מיוחד ונוער בסיכון ומשפחות קשות יום.

קרן חי עמי מודה למר אדם אזרק היקר מניו יורק שתרם את כל הוצאות הנופש והטיולים ומימן יום כיף להורים וכן תרם את כל המתנות עבור המדריכים והמדריכות היקרים. יהי רצון שיראה נחת מכל יוצאי חלציו בבריאות ואושר, אמן.


פרוייקט פסח תשע"ח:

חלוקת ענק "קמחא דפסחא" תשע"ח

חג פסח, חג החירות. חובתנו להרגיש בני חורין בכל ימי החג עם זאת חובתנו גם לדאוג לאותם שלא מצליחים להרגיש בני חורין- משפחות רבות שמצבם הכלכלי לא שפר עליהם. השנה הן קבלו את עזרתנו בצורה מכובדת וראויה בדרך שהציבה לעצמה הקרן למנוע פגיעה באף משפחה וזאת באמצעות רבני הערים והיישובים ונציגי הרווחה אשר מכירים היטב את צרכי המשפחות ומעבירים את תווי הקנייה לכל משפחה.

תודתנו נתונה לתורמים היקרים אשר היו שותפים בפורייקט ענק זה בתרומתם לקרן ועל כך תבוא עליהם ברכת ד' בשפע עד בלי די.
וכן תודתנו נתונה לידידי קרן חי עמי בחו"ל אשר הרימו את תרומה נכבדה למגבית זו.
כמו כן תודתנו נתונה לרבנים היקרים ולכל רכזי ואנשי הרווחה על שיתוף הפעולה המלא ועל הדאגה לכל משפחה מיישוביהם. יהי רצון שיזכו תמיד להרבות באהבת ישראל וחסד, אמן.

ציטוטים ממכתבי ברכה עבור קמחא דפסחא תשע"ח


קרן אבי – שי מיסודו של הרב צפניה דרורי קרית שמונה

ברצוני להודות לכם מקרב לב על העזרה שאתם מגישים לתושבי קרית שמונה בכל ערב פסח וערב חגי תשרי  בזכות תרומתכם זו משפחות קשות יום יכולות לשבת בכבוד סביב שולחן החג ולהרגיש  מעט חרות והקלה מנטל ההוצאות... אם רק הייתי יכול לצלם לכם את מבט השמחה בעיניים של מקבלי המעטפות , הייתים מצליחים להבין מה רב פועלכם וחלקכם...

יהי רצון שתזכו להמשיך ולעשות עוד הרבה מעשי חסד ועזרה בעם ישראל.


צפת – הרב שמואל אליהו

ברצוני להודות מאד בשמי ובשם המשפחות על התרומה הנדיבה שקבלנו לקראת חג הפסח היא מסייעת בצורה משמעותית למשפחות בעירנו הזקוקות לכך מאד..


צדקה וחסד עלי

הננו מביעים את תודתנו והוקרתנו עבור תרומתכם הנכבדה למשפחות הזקוקות לעזרה דרך הרב שילר הדבר יעזור מאוד ויאפשר למשפחות אלו לחגוג את ליל הסדר כסדרו בשמחה יחד עם כל עם ישראל

בתודה ובהערכה רבה


ישיבת ההסדר רמת גן
ברצוננו להודות לכם מקרב לב על עזרתכם החשובה אשר הפכה זה כבר למסורת בחלוקת מענקי החג...


מעלה אדומים – הרב אלישע אבינר

ברצוני לשבח אתכם על פעילותכם המבורכת ולהודות על כך לאחראים ולתורמים. יש משפחות רבות שלא שפר מזלם, ונקלעו לקשיים כספיים. במקום לקבל את החגים בשמחה, הם מקבלים אותם בעצב ובתוגה בגלל הלחץ הכלכלי. בעזרתכם, ניתן להם לסייע, ולאפשר להם לקבל את החג בשמחה...


עפרה – הרב אבי גיסר

תהא ברכת ה' עליכם שורה בעשייתכם הברוכה לשמחה ועזרה לבני ישראל אשר נושאים עיניהם לאחיהם בני ישראל התורמים בעין יפה לכל צרכיהם...


אלקנה – הרב יהודה שטרן

ברצוני להודות לכם על תרומתכם הנכבדה... מפעלכם החשוב והמפעים מהווה אבן דרך נוספת במצוות הצדקה ...


גוש עציון – הרב גדעון פרל

באנו להודות בזה על תרומתכם הנדיבה קמחא דפסחא... תרומתכם מסייעת בעין יפה למשפחות נזקקות לחוג את החג בשמחה ועל כך תבורכו ממקור הברכות...


קרני שומרון - מועצה מקומית

תודתנו נתונה בעבור משלוח התווים למשפחות אשר בעבורן בקשנו את השתתפותכם ואת עזרתכם לפסח תשע"ח העברנו למשפחות את הסכומים שהעברתם לנו וגם הן אסירות תודה לכם על עזרתכם קבלו מהן רוב תודות

חשמונאים – הרב איתמר אורבך

תודתנו על עזרתכם הנדיבה לנזקקים ביישובנו חשמונאים..

נתיב השיירה – הרב ניר משה פינטו

ברצוני להודות לכם על העזרה למשפחות... באופן שיכולו לקיים את הפסח ברווחה תבורכו מפי עליון ברוב טובה...


פרוייקט פורים תשע"ח:

חי עמי העבירה מתנות לאביונים ביום הפורים למשפחות רבות ברחבי הארץ ע"י מתנדבי הקרן יחד עם רבני היישובים ורכזי אנשי הרווחה. שמחתם של המשפחות היו חלק משמחת יום הפורים בכך שקבלו מתנה הגונה בכדי שיוכלו לקיים את מצוות החג כראוי.

וכמידי שנה חי עמי בשיתוף עם 'קפה הכי אחי - למען החיילים' חילקה אלפי משלוחי  מנות מושקעות לחיילים ברחבי הארץ ושמחה איתם יחד את שמחת חג הפורים.

כמו כן חי עמי שמחה את ילדי מועדוניות בית אל ומשפחות לילדים חולים רבות במשלוחי מנות.

תודתנו נתונה לתורמים היקרים שנתרמו וסייעו עבור מגבית פורים תשע"ח ותרמו ביד רחבה למצווה נעלה זה.
וכן תודתנו נתונה לידיד העמותה מארה"ב הרב ניר שלום הי"ו שתרם סכום מכובד למען מגבית פורים.
כמו כן תודתנו לקפה הכי אחי על שיתוף הפעולה בשמחת החיילים במלוחי המנות, יהי רצון שהשמחה תשרה תמיד בביתם, אמן.פרוייקט חורף תשע"ח:

חי עמי בשיתוף עם רכזי רווחה חילקה מוצרי חימום ושמיכות למשפחות נזקקות וכן לפנימיית רווחה קשישים וניצולי שואה. החלוקה נעשתה בריכוזי מחלקות הרווחה בהכירם היטב את המשפחות הנצרכות.
חלוקה זו הפכה מסורת בכל חורף לאור הביקוש הרב של אנשי הרווחה לסייע למשפחות בימי החורף הקרים.
תודתנו נתונה לקהילת בייבילוניאן-גרייטניק ניו יורק ולרב הקהילה הרב ניר בר-שלום שנתרמו לפרוייקט זה.


  


פרויקט חגים: חגי תשרי תשע"ח

חי עמי מסכמת בהצלחה גדולה את פרוייקט סיוע חגי תשרי תשע"ח למשפחות רבות בישראל. תמיכתה של העמותה עזרה למשפחות בצורה משמעותית לחגוג את החגים בשמחה ובכבוד וללא הרגשת מחסור.
החלוקה נעשתה כמסורת קרן חי עמי בשיתוף רבני היישובים והערים נציגי קרנות הצדקה ביישובים ואנשי הרווחה בהיותם מכירים היטב את צרכי המשפחות ובכך גם אין המשפחות מתביישות בקבלת הסיוע.

קרן חי עמי מודה לכל התורמים הנכבדים מישראל ומחו"ל על תרומתם למען הצלחת הפרוייקט וברכותינו להם שיזכו תמיד לתת מתוך שמחה בריאות ואושר, אמן.


   
   


 
   
  


פרויקט מימון קייטנות: קיץ ע"ז

בימי חופשת הקיץ להורים רבים לא הייתה האפשרות לממן קייטנות לילדיהם חי עמי בשיתוף עם רכזי מועדוניות רווחה לילדים במצוקה סייעה במימון הוצאות קייטנות ובכך סייענו לילדים אלו על שמירת מסגרת יציבה בימי החופש.
כמו כן חי עמי סייעה במימון נופש למשפחות אשר אחד מבני המשפחה חולה דבר המצריך כוחות נפש רבים מהמשפחה בהתמודדות היום יומית שמחת המשפחות וההקלה שחוו בימי הנופש הייתה מרגשת מאוד וסייעה למשפחות לקבל כוחות להתמודד במצבם.

חי עמי מודה לידידי העמותה מחו"ל על תרומתם הנכבדה על מימון כל פרויקט חשוב זה ובפרט לידיד העמותה מר אייקי טוויל ניו יורק שתרם סכום נכבד לע"נ אביו ז"ל.


פרויקט חגים: פסח ע"ז

קרן חי עמי מסכמת השנה את חלוקת קמחא דפסחא תשע"ז בסיוע למשפחות רבות ברחבי הארץ, בהצלחה גדולה! החלוקה נעשתה בצורה מסודרת ובקשר ישיר עם רבני הערים והיישובים ואנשי רווחה להם הועברו התמיכות לחלוקה למשפחות.
השנה חי עמי הצליחה לגייס סכומים נכבדים עבור החלוקה - שהביאו להצלחנו לסייע לעשרות יישובים וערים בסכומים של מאות אלפי שקלים

קרן חי עמי מודה ומברכת את התורמים בארץ ובחו"ל אשר נרתמו ותרמו מהונם להצלחת מגבית זו יהי רצון שיזכו לכל טוב וביד רחבה מאת הקב"ה.


   
   


   
   


  
   


  
   


  
   


   
  


   
  


   


  
   


   
   


   
  


שיפוץ ורכישת ציוד עבור מועדוניות רווחה ישוב בית אל
תרומת ידידי קרן חי עמי ניו יורק

קרן חי עמי לבקשת צוות מטפלות מועדוניות רווחה בית אל המיועדת לילדים הנמצאים על רצף מצוקה וסיכון וזקוקים למענה רגשי לימודי חברתי והשגחה המהווה להם בית חם ומגן והתקדמות חינוכית בבקשת סיוע נרחב לשיפוץ המועדוניות ורכישת ציוד  יעיל וכן משחקים, סייעה בשיפוץ משמעותי ורכישת כל הציוד הנדרש למען להיטיב לילדי המועדון ע"י תרומתם הנכבדה של ר. גנדי ומש' סבג מניו יורק אשר סייעו בכל הוצאות השיפוץ ושאר צרכי המועדוניות לכבוד בר המצווה של בניהם היקרים. קרן חי עמי מודה לכל צוות המועדוניות על שיתוף הפעולה למען להיטיב לילדים כמה שיותר וכן לתורמים היקרים שיזכו לכל הטוב מתוך אהבת ישראל והארץ.

   
סיוע בגל השריפות: חורף תשע"ז

בעקבות גל השריפות שפקד את הארץ, כמה בתים מישוב נווה צוף וטלמון נשרפו כליל והותירו משפחות ללא קורת גג וכל צרכי הבית. חי עמי בשיתוף עם נציגי היישובים סייעו ברכישת מוצרי חשמל בסיסיים וחדרי שינה למשפחות הללו. הסיוע ניתן ע"י ידיד העמותה אוהב ישראל מר מייקל סילברמן מניו יורק באהבתו הרבה לישראל ולהתיישבות בפרט.

חי עמי מודה לנציגים מיישוב נווה צוף וטלמון על הזכות שנתנו לנו לסייע למשפחות היקרות ומאחלים למשפחות יישוב טוב.

    


פרויקט חימום: חורף תשע"ז

לאור הביקוש הרב לסייע למשפחות ברכישת מוצרי חימום, שמיכות ובגדי חורף - חי עמי ערכה חלוקה למשפחות רבות בהתיישבות בשיתוף אנשי הרווחה. חי עמי חלקה מוצרי חימום, בגדי חורף, שמיכות וכן מנורות חירום עבור קשישים המצילה חיים בעת ניתוק חשמל.

תודתנו נתונה למר ראלף מהדב ומר אייקי טויל מניו יורק שיחדיו הרימו תרומה נכבדה בסיוע פרוייקט חשוב זה, תהי משכורתם שלימה מאת ד'.


   
   
פרויקט חגים: חגי תשרי תשע"ז

במסגרת הפרוייקט חילקה עמותת חי עמי למאות משפחות נזקקות מההתישבות (למעלה מארבעים ישובים) ושאר חלקי הארץ סכומי כסף נכבדים ע"מ להכניס את השמחה לביתן ולהקל מעליהן את הוצאות החגים המרובות.
החלוקה נעשתה בשיתוף גורמי רווחה ורבני ישובים וערים - שהעבירו את ההמחאות למשפחות באופן דסקרטי ומכובד- בדרך המלווה את חי עמי מיום הווסדה. 

חי עמי מודה לרבני הישובים ו
לאנשי הרווחה על שיתוף הפעולה בעזרה למשפחות המתגוררות בישוביהם. 
וכן מודה בשם המשפחות לכל התורמים הנדיבים שבזכותם הצלחנו להקים את פרוייקט החסד המרשים הזה!
ישלם ה' להם מידו הרחבה- בריאות אושר ועושר, אמן.

   
   


  
  


  
  


   
   


פרוייקט סיוע לקשישים וניצולי שואה

חי עמי והנדיב ידיד העמותה מר רפאל מהדב הי"ו מניו יורק מסייעים לקשישים שחלקם ניצולי שואה וערירים הנמצאים במצב כלכלי ובריאותי קשה שקצבאות הזקנה לא מכסות. אנו מסייעים לאותם קשישים בתשלומים שוטפים, מזון ומצרכים מצילי חיים.


תודתינו למר רפאל מהדב על התרומה בחפץ לב וביד רחבה, יהי רצון שיצליח בכל מעשה ידיו הוא ומשפחתו ברוב נחת ובריאות.
וכן תודה לקרן גוש עציון על שנתנו לנו להיות שותפים במצווה החשובה של "והדרת פני זקן
".
פרויקט חגים: פסח ע"ו

במסגרת הפרוייקט חילקה עמותת חי עמי למאות משפחות נזקקות סכומי כסף עבור קמחא דפסחא. השנה עלה בידנו לקיים חלוקה גדולה יותר מכל שנה בזכות ההענות של תורמים מהארץ ומחו"ל, החלוקה נעשתה בשיתוף גורמי הרווחה ורבני ישובים וערים.
חי עמי מודה בשם המשפחות לכל התורמים הנדיבים

   
   


  
  


שמחת פורים עם החיילים
ועם נוער מועדון מניפה - בית אל

בשמחת בר מצוה לבנו של ידיד העמותה מניו יורק שנערכה בארץ בערב חג הפורים תשע"ו, בקשה המשפחה להזדהות עם אנשי הביטחון ונוער העתיד של מדינת ישראל
ותרמה ואף הייתה שותפה בחלוקת 3000 משלוחי מנות יוקרתיים לחיילי צה"ל, בתי ספר לצרכים מיוחדים, נוער בסיכון ובתי אבות.
כמו כן תרמה המשפחה פעילות חברתית לפורים במועדון הנוער מניפה, שיצרה שמחת פורים אמיתית לנערים.    
    


    


פרוייקט הנוער של חי עמי -

מימון לימודים, טיפוליים נפשיים ונוער בסיכון

במסגרת הפעילות הברוכה לסייוע למשפחות רווחה ולאור הביקוש הרב ע"י גופי רווחה חי עמי מסייעת למשפחות רבות במימון לימודים ובטיפולים נפשיים לילדיהן ובסיוע נרחב לנוער בסיכון.
חי עמי בשיתוף ידידי העמותה מחו"ל וביחד עם גופי הרווחה מסייע לאותם נערים ביד רחבה וברגישות. 
חי עמי שואפת להגדיל ולהעצים את הפרוייקט המבורך הזה, אשר בונה ומכוון את הנוער לעתיד טוב יותר...

   
   


   
   


פרויקט חלוקת מוצרי חימום למשפחות נזקקות תשע"ו

גם השנה ערכה חי עמי את החלוקה המסורתית של שמיכות ומוצרי חימום למשפחות רבות. החלוקה נעשתה במוקדים באיזורים שונים בכל הארץ דרך מתנדבים אשר חילקו לכל משפחה ערכה של 2 שמיכות ותנור איכותיים.
חי עמי מודה בשם המשפחות לכל התורמים בארץ ובח"ל עבור תמיכתם בפרוייקט זה.

קרן גוש עציון
ברצוננו להודות לכם על תרומת השמיכות עבור הקשישים וילדי בסדנת שילוב כפר חינוך לילדים בעלי צרכים מיוחדים בגוש עציון, בזכות אנשים כמוכם באמצע הדרך נהנים עשרות ילדים וקשישים מחורף חם ונעים
שני סימקוביץ - מנכלית קרן גוש עציון

מחלקת רווחה מועצה איזורית מטה בנימין
בעקבות שיתוף הפעולה הפורה בנינו לאורך השנה בסיוע כלכלי למשפחות... וכן לקראת בואו של החורף פניתי לארגונכם בבקשה לתרומה של תנורים ושמיכות למש' נזקקות... פנייתי התקבלה במאור פנים וברצון גדול... ונעניתי בחיוב ובמהרה נתקבלה לפתחינו תרומה נכבדת.
רותם טל - עו"ס מרכזת תרומות

מחלקה רווחה בית אל

לכבוד קרן חי עמי, בשמי ובשם כל המשפחות המטופלות דרכנו מחלקת רווחה בית אל ברצוננו להודות לכם על השמיכות המפנקות...
דורית שטרית - עו"ס מועדוניות ומשפחות

מחלקת רווחה 
מועצה איזורית שומרון
אנו מודים לכל על תרומת השמיכות והרדיאטורים עבור משפחות נזקקות מי יתן ותראו ברכה במעשיכם...
ענת צפריר - מחלקת רווחה שומרון

סיוע לנפגעי טרור

בעקבות גל הטרור הנוכחי הגיעו פניות רבות לחי עמי ממשפחות נפגעי טרור לבקשת סיוע בצרכים מיוחדים בעקבות פגיעה של אחד מבני המשפחה.
חי עמי גייסה תורם מיוחד מחו"ל שלקח על עצמו לסייע לכל פניה.פרויקט חגים: ימים נוראים ע"ו

במסגרת הפרוייקט חילקה עמותת חי עמי למאות משפחות נזקקות סכומי כסף שנתרמו ע"י הנדיבים היקרים מהארץ ומחו"ל. החלוקה נעשתה בשיתוף גורמי הרווחה ורבני ישובים וערים.

אנו מודים לתורמים בארץ שנענו לבקשתנו ותרמו תרומות נכבדות עבור חלוקה זו.

 
  


טיפולי שיניים מסובסדים

מטופלת "מרפאת שיניים שלו" הופתעה לגלות שקבלה צ'ק מחי עמי עבור טיפולי השיניים שלה. בברור קצר ובעיקבות פנייתה לגורמי הרווחה נודע לה שרכזת הרווחה של מועצה איזורית בנימין שהגישה בקשות תמיכה עבור כמה משפחות מהמועצה וביניהם את המקרה שלה, היא שקבלה את הסכום הדרוש לה לטיפול.
המטופלת סיפרה זאת למנהל המרפאה שבהתרגשות החליט לקבוע פגישה עם מנהלי העמותה. 
בפגישה חי עמי ומרפאות שלו הגיעו להסדר שיממנו יחד טיפולי שיניים למשפחות הנזקקות - הבשורה התקבלה בשמחה לגופי הרווחה, ובזמן קצר טופלו נצרכים רבים.

בתוכנית (במו"מ עם תורמים): הקמת מרפאה באיזור בנימין שתספק טיפולי שיניים מתקדמים 
לנצרכים בתשלום הקרן בלבד. ניתן להצטרף ליוזמה בטלפון העמותה.


פרויקט תעסוקה חקלאית בהתיישבות

במסגרת הפרוייקט גייסה חי עמי תורמים מחו"ל שחפצו לקיים מצוות התלויות בארץ ורכשו קרקעות חקלאיות לגידול ענבים וזיתים לייצור שמן ויין ומועסקים בהן אנשים - שבזכות הפרוייקט מפרנסים בכבוד את ביתם.
הכנסות הרווח של הקרקעות מועברות לפעילות העמותה ומחולקות למשפחות נזקקות.

  


פרויקט חגים: פורים/פסח ע"ה

במסגרת הפרוייקט חילקה עמותת חי עמי למאות משפחות נזקקות סכומי כסף של מתנות לאביונים (בו ביום) וקמחא דפסחא. החלוקה נעשתה בשיתוף גורמי הרווחה ורבני ישובים וערים.

   
    


פרויקט חימום לחורף

במסגרת הפרוייקט חילקה עמותת חי עמי למאות משפחות רווחה שמיכות ומוצרי חימום עבור החורף הקר. החלוקה נעשתה בשיתוף גורמי הרווחה ורבני העמותה.
אנו מודים לתורמים בארץ שנענו לבקשתנו ותרמו תרומות נכבדות עבור חלוקה זו.

   


פרויקט חגים: ימים נוראים ע"ה

במסגרת הפרוייקט חילקה עמותת חי עמי למאות משפחות נזקקות סכומי כסף שנתרמו ע"י הנדיבים היקרים מהארץ ומחו"ל. החלוקה נעשתה בשיתוף גורמי הרווחה ורבני ישובים וערים.
אנו מודים לתורמים בארץ שנענו לבקשתנו ותרמו תרומות נכבדות עבור חלוקה זו.

   
   צור קשר
טואול - בניית אתרים