הקרן הכללית – קרן מס' 501

הקרן הכללית היא יסוד עשיית החסד של עמותת " חי עמי". יסודה של קרן זו היא לסייע לכל פונה לבקשת תמיכה וסיוע במכלול הצרכים. החל מתשלומי חשמל,מים,מצרכי מזון,הלבשה,תשלום לימודים. ולהוצאות גדולות יותר, למשפחה שנקלעה לחובות עקב צרכים רפואיים, פיטורי ראש המשפחה מעבודה, סיוע למשפחות במצוקה למימון לימודים ובכך גורמים לשקם את המשפחה בצורה יסודית ע"י רכישת מקצוע. סיוע עבור חתנים וכלות וכן כל שאר צרכים הנצרכים למשפחות במצוקה.

קרן זו מתנהלת בצורה הטובה ביותר באופן שמגיש הבקשה מתבקש לשלוח לעמותה טופס בקשה מסודר עם כל המסמכים הרלוונטיים לפנייתו. לאחר שמבקש התמיכה שולח את בקשתו למשרדי חי עמי,צוות המשרד בודק ביסודיות את בקשת המבקש סיוע ומחליט על מתן התמיכה.

ישנם מקרים שהעמותה בודקת את בקשת הסיוע וישנה אפשרות לסייעם ע"י גופים ממשלתיים,גופי רווחה וכו' אנשי המשרד מלווים את מבקש התמיכה בדרך הסיוע.

כן ישנם הרבה מקרים שמשפחה נקלעה לחובות עקב חובות לתשלום לספקים בנקים משכנתאות וכו' . צוות המשרד בכישרון רב נכנס עמוק לבעיות אלו ומנסה לפותרן ע"י יצירת קשר עם הגורמים להם המשפחה חייבת את הכסף (הסדר תשלומים נוחים,הורדת ריביות ועמלות,ולעיתים בהצלחה רבה הורדה גם מחוב הקרן,בהתחייבות להגיע להסדר תשלום מסודר.)

ב"ה זכינו לטפל במאות פניות עבור משפחות קשות יום,או למשפחות שביום אחד נכנסו למעגל של חובות מסיבות מצדיקות. חי עמי מלבד מתן הסיוע הכספי רואה כערך עליון לתת גם את מלוא היחס לכל מבקש תמיכה ברגישות ובסבר פנים יפות וכמובן בשמירת הפרטיות של מבקש התמיכה.

דגש חשוב שמלווה את חי עמי זהו לתת מענה לכל פנייה בין אם תאושר או להיפך.הפניות מגיעות אלינו דרך אנשי רווחה בכל הארץ,רבנים,עו"ד המטפלים במשפחות שנקלעו למצוקה כלכלית,או כל אדם ומשפחה ששמעו על העמותה ופונים אלינו לבקשת סיוע.

קרן זו זכתה לעשות מהפך להרבה משפחות שמצבם היה עד כדי איבוד תקווה ובפנייתם לקרן לאחר ליווי וסיוע כספי זכו לחזור למסלול החיים באושר. לא אחת זכתה הקרן לקבל תרומה לאחר זמן.... ממשפחה שנתמכה ע"י הקרן וזאת לאחר שהמשפחה חזרה למסלול החיים ונהפכו לידידי העמותה בתרומתם (משפחה באחת הערים בארץ שביתם נשרף כליל... ונשארו חסרי כל פנו לקרן לבקשת סיוע, לאחר בדיקה הוחלט בקרן לסייעם בכל מוצרי ורהיטי הבית מחדש. ימים מספר ביחד עם מתנדבי העמותה נרכשו כל צרכי הבית. ביגוד, ריהוט, מוצרי חשמל, מיטות וכו' ובמשלוח מיוחד הגיע הכל לביתם. לימים כשאב המשפחה חזר למצבו הרגיל. הרים תרומה מכובדת לחי עמי ונהפך למתנדב קבוע של העמותה).

הזכות לתת לסייע לדעת שמשפחה שלימה ע"י עזרת העמותה חוזרת לשגרת חיים היא הכוח לפעול ולהמשיך במפעל יקר זה. שאיפתנו לתת מענה לכל מבקש בצורה הטובה והמהירה.
   צור קשר
logo בניית אתרים